Menu

130 вересня 2015 року спеціальність Бібліотечна справа і бібліотека коледжу провели Бібліотечний перформанс , під назвою «Бібліотека – діалог,культура, мир»,присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Масовий захід підготували працівники бібліотеки зі сприяння викладачів комісії бібліотечних дисциплін. Були використані новітні активні форми роботи, а саме: бібліотерапія, фотоколаж, імідж-коктейль, анонс – акція. Захід організували за участю студентів спеціальності.

Bib perfom

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
MenuGo to top