Menu

124 листопада на базі навчального закладу відбулося засідання методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. У засіданні ОМО взяли участь викладачі 20 навчальних закладів області. 

До присутніх з вітальним словом звернулись директор коледжу Пірус П.С. та заступник директора з навчальної роботи Яців Я.П., які коротко охарактеризувала основні цілі та напрямки діяльності коледжу.

Гості мали можливість відвідати аналітичну лекцію з історії України «Гетьманський переворот. П.Скоропадський», яку провела викладач Лицур Н.М.

На засіданні були обговорені актуальні питання викладання суспільних дисциплін у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, зокрема: «Використання елементів ділової гри на заняттях суспільних дисциплін».

Зачарувала гостей концертна програма «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Засідання методичного об’єднання проводила циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.
Робота пройшла у діловій та дружній атмосфері. Бажаємо творчих та професійних успіхів колегам!

Новини коледжу

1 вересня

1 вересня

06.09.2021
cdZ0C8u8EUI 1 вересня у Фаховому коледжі культури і мистецтв м. Калуш відбулось урочистим відкриття навчального року 2021/2022. Першим студентів привітав...
У теплій атмосфері 29 червня 2021 р. відбувся черговий випуск у Фаховому коледжі культури і мистецтв (м. Калуш).З вітальними словами...
Для студентів ІІІ курсу Фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності" навчальний рік завершився позитивно, атмосферно, весело та...
MenuGo to top