Menu

В І семестрі 2015-2016 навчального року музична секція студентського наукового товариства працювала над різними проектами. Зокрема, студенти проводили пошукову роботу і вивчали життєвий і творчий шлях Василя Верховинця.

Обрана тема є актуальною. Адже Василь Верховинець – теоретик українського народного танцю, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Його наукова праця «Теорія українського танцю» – вагомий внесок в українську етнографію. Цікавими є дослідження фольклору, обробки народних пісень.

Великої уваги заслуговує громадська діяльність Василя Верховинця, який зробив вагомий внесок у розвиток українського мистецтва.

10 грудня 2015 року відбувся семінар на тему: «Життя – як танець, танець – як життя», присвячений 135-ій річниці від дня народження Василя Верховинця.

Під час семінару студенти музичної секції СНТ ознайомили присутніх з життєвим і творчим шляхом Василя Верховинця. Виступи супроводжувались мультимедійними презентаціями. Під час семінару студентами ІІІ НПМ були виконані українські народні пісні в обробці Василя Верховинця.

На заході були присутні навчальні групи: І НПМ, ІІ НПМ, ІІ НІМ н.д., ІІІ НПМ, ІІІ НІМ (н,д)

 

 

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
MenuGo to top