Menu

Джаз – це музика свободи

(до Міжнародного дня джазу)

 

jazЗ прадавніх часів музика посідала важливе місце у житті людини. Вона тісно пов’язана зі спогадами, мріями, бажаннями — найпотаємнішої частиною життя нашої  душі. Одним із  видів музичного мистецтва є джаз, який виник на межі XIX—XX століття в США як синтез африканської та європейської культур та отримав згодом повсюдне поширення.

Міжнародний день джазу — щорічна подія, організована ЮНЕСКО, щоб відзначити «підвищення ступеня інформованості міжнародної громадськості про джаз як про силу, що сприяє миру, єдності, діалогу і розширенню контактів між людьми».  Святкування проводиться 30 квітня, починаючи з 2012 року.

Бібліотека коледжу вітає музикантів із Міжнародним днем джазу і запрошує до бібліотеки на перегляд книжкової виставки «Джаз – це драйв, імпровізація, відчуття свободи», а на сайті ознайомитися з презентацією на цю тему.

 

 

Переглянути презентацію

Новини коледжу

20 січня 2022 року 11:50 год аудиторія № 42 Зустріч з кандидатами на заміщення посади директора Фахового коледжу культури і...
Управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації відповідно до ст. 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», керуючись Положенням...
11. 01. 2022 р. 9:00 - 12:00 год аудиторія № 36 Вибори представників з числа штатних працівників, які не є...
З Новим роком та Різдвом Христовим!!! yT4-JYENfsk...
MenuGo to top