Menu

     6 грудня 2017 року секція «Музичне мистецтво» СНТ (керівник Даниляк Н. М.) проводила творчий проект «Австрійські генії». Ця робота присвячена творчості австрійських композиторів В. А. Моцарта та Ф. Шуберта.

     Кожна епоха прагне глибше осягнути суть мистецтва Моцарта. Його твори охоплюють всі без виключення музичні жанри, що існували в ту епоху. І в кожному з них він створив справжні шедеври. За 35 років життя він написав величезну кількість музичних творів. Коли на батьківщині композитора вирішили видати повне зібрання його творів, знадобилося сімдесят товстих томів. Моцарт – музичне диво світу.

     Шуберт був одним з перших композиторів-романтиків. Він прожив тільки тридцять один рік, помер виснажений фізично і духовно, змучений невдачами в житті. Жодна з дев'яти симфоній композитора не була виконана за його життя. З шестисот пісень було надруковано близько двухсот, а з двох десятків фортепіанних сонат — тільки три. У своїй незадоволеності навколишнім життям Шуберт був не самотній. Ця незадоволеність і протест кращих людей суспільства знайшли віддзеркалення в новому напрямі мистецтва — романтизмі.

На заході прозвучали твори видатних композиторів у виконанні викладачів

Микитіної Т. О., Пуртової Т. М., Гаврильчак У. С., Кардаш О. В.,Романенко Т. О., студентів: Пернаровської Н.(клас викладача Дацко М. Я.), Осташевської Р. ( клас викладача Філяк В. В.)

   Студенти мистецьких навчальних закладів повинні вивчати творчість цих геніальних композиторів. Твори В. А. Моцарта та Ф. Шуберта складають велику частину світової музичної спадщини.

  

Новини коледжу

Напередодні Нового року, 20 грудня, музичними фанфарами естрадно-духового оркестру розпочалося відкриття виставки Калуського коледжу культури і мистецтв у Долинському краєзнавчому...
20 грудня 2017 р. о 15.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулось урочисте відкриття виставки...
6 грудня 2017 року секція «Музичне мистецтво» СНТ (керівник Даниляк Н. М.) проводила творчий проект...
5 грудня 2017 р., в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Калуському коледжі культури і мистецтв відбулася студентська науково-практична конференція...
Переглянути презентацію...
MenuGo to top