Menu

Методичне об’єднання завідувачів бібліотек
ВНЗ І-ІІ р.а.

"Бібліотека - це місце роботи,
і храм думки, і науково-дослідний центр,
і лабораторія, і музей, і вища школа,
і місце високих радощів, світ розуму очей"

( М. Реріх )

16 травня, у Калуському коледжі культури і мистецтв в рамках методичного об'єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. відбулося чергове засідання з порядком денним:

1. "Інноватика в соціокультурній діяльності бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а."

2. "Консультація щодо змін в обліку бібліотечних фондів та переходу бібліотек на УДК".

3. Експрес-екскурсія до ЦМБ ім. Т. Г. Шевченка у м. Калуші.

Це була зустріч справжніх професіоналів бібліотечної справи, ділових і креативних людей, які вміють, знають та можуть працювати, вчитися і змінюватися відповідно до сучасних вимог усіх сфер соціокультурної діяльності.

Дякую всім колегам, які приїхали до нас з Надвірної, Івано-Франківська, Коломиї, Рогатина, Бурштина, Болехова, Тлумача, колегам-калушанам! Враження тільки позитивні. 

Дякуємо за підтримку адміністрації коледжу, викладачам, і окрема подяка керівникам творчих колективів, студентам, які організували і представили учасникам засідання прекрасну концертну програму.
А поки, як і завжди, перші враження на фотознімках...

 

0

1

2

5

 

6

7

 

8

11           

Новини коледжу

Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти) - екзамен tRuWqziW8Ck Естрадно-духовий оркестр Lp9ayBMcyPQ...
07 листопада на базі закладу освіти відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Івано-Франківської області. У засіданні...
23-24 жовтня у Калуському коледжі культури і мистецтв відбувся творчий звіт спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», присвячений Дню художника.
Міс коледж 2017 L1VRvRC5mU8&fbclid...
2018 рік оголошено роком Василя Сухомлинського в Україні (лист Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018 №1/9-88 «Про відзначення у...
Методичне об’єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. "Бібліотека - це місце роботи, і храм думки, і науково-дослідний центр,...
MenuGo to top