Menu

07 листопада на базі закладу освіти відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Івано-Франківської області. У засіданні взяли участь викладачі з 20 закладів освіти області. 

До присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу П. С. Пірус, який охарактеризував основні цілі та напрямки діяльності коледжу.
      На засіданні були обговорені актуальні питання викладання української мови та літератури, зокрема:

1. Про організацію роботи та завдання обласного методичного об’єднання на 2018-2019 н. р.

Вінтоняк О. В., голова методичного об’єднання

2. Про підготовку та участь студентів у ІІІ етапі VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО І-ІІ р. а.

Римар Н. А., викладач Івано-Франківського базо-вого медичного коледжу

3. Лабораторія викладачів комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін (з досвіду роботи)

Доповідає: Суслик Ю. М., викладач Калуського коледжу культури і мистецтв

Зачарувала гостей літературно-музична композиція мистецьких колективів та окремих виконавців коледжу «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п'янить».

Засідання методичного об’єднання провела циклова комісія викладачів загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. 

Робота пройшла у доброзичливій атмосфері. Бажаємо творчих та професійних успіхів колегам!

viber image1

 

viber image2

 

viber image3

Новини коледжу

07 листопада на базі закладу освіти відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Івано-Франківської області. У засіданні...
23-24 жовтня у Калуському коледжі культури і мистецтв відбувся творчий звіт спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», присвячений Дню художника.
Міс коледж 2017 L1VRvRC5mU8&fbclid...
2018 рік оголошено роком Василя Сухомлинського в Україні (лист Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018 №1/9-88 «Про відзначення у...
Методичне об’єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. "Бібліотека - це місце роботи, і храм думки, і науково-дослідний центр,...
Гості бібліотеки коледжу культури і мистецтв Несподівана,...
MenuGo to top