Menu

07 листопада на базі закладу освіти відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Івано-Франківської області. У засіданні взяли участь викладачі з 20 закладів освіти області. 

До присутніх з вітальним словом звернувся директор коледжу П. С. Пірус, який охарактеризував основні цілі та напрямки діяльності коледжу.
      На засіданні були обговорені актуальні питання викладання української мови та літератури, зокрема:

1. Про організацію роботи та завдання обласного методичного об’єднання на 2018-2019 н. р.

Вінтоняк О. В., голова методичного об’єднання

2. Про підготовку та участь студентів у ІІІ етапі VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО І-ІІ р. а.

Римар Н. А., викладач Івано-Франківського базо-вого медичного коледжу

3. Лабораторія викладачів комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін (з досвіду роботи)

Доповідає: Суслик Ю. М., викладач Калуського коледжу культури і мистецтв

Зачарувала гостей літературно-музична композиція мистецьких колективів та окремих виконавців коледжу «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п'янить».

Засідання методичного об’єднання провела циклова комісія викладачів загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. 

Робота пройшла у доброзичливій атмосфері. Бажаємо творчих та професійних успіхів колегам!

viber image1

 

viber image2

 

viber image3

Новини коледжу

Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти) - екзамен tRuWqziW8Ck Естрадно-духовий оркестр Lp9ayBMcyPQ...
07 листопада на базі закладу освіти відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури Івано-Франківської області. У засіданні...
23-24 жовтня у Калуському коледжі культури і мистецтв відбувся творчий звіт спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», присвячений Дню художника.
Міс коледж 2017 L1VRvRC5mU8&fbclid...
2018 рік оголошено роком Василя Сухомлинського в Україні (лист Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018 №1/9-88 «Про відзначення у...
Методичне об’єднання завідувачів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. "Бібліотека - це місце роботи, і храм думки, і науково-дослідний центр,...
MenuGo to top