Menu

18 травня 2019 року відбувся конкурс «Юний художник». Конкурс проводився з метою виявлення серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст., НВК, шкіл мистецтв та художніх шкіл талановитих дітей, мотивування їх до продовження розвитку творчих здібностей, забезпечення навчального закладу талановитими абітурієнтами та здобуття фахової освіти в Калуському коледжі культури і мистецтв на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Організаторами конкурсу є педагогічний колектив циклової комісій викладачів образотворчого мистецтва КККіМ. У Конкурсі взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст., НВК, художніх шкіл, шкіл мистецтв, які мають творчі здібності в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Конкурсанти виконали рисунок натюрморту з предметів побуту різних за формою, фактурою і тоном на гладкому сірому тлі протягом шести академічних годин.

Переможців Конкурсу визначило журі в складі директора коледжу

Піруса П. С., голови циклової комісії Меленюк Т. В., та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Учасників та переможців нагородили грамотами за зайняте І – е, ІІ – е та ІІІ – є місце та дипломами за участь, а також вручили заохочувальні призи.

Перелік призових місць:

1 місце Верстюк Юлія Дмитрівна, учениця 8-го класу Боднарівської ЗОШ I-III ступенів.

2 місце Приймак Марія Володимирівна, учениця 9-го класу Калуського ліцею №10.

2 місце Тужляк Ганна Петрівна, учениця 9-го класу Вигодської ЗОШ I-III ступенів.

3 місце Клим Світлана Володимирівна, учениця 9-го класу Калуської ЗОШ I-III ступенів №6.

3 місце Михальчук Надія Дмитрівна, учениця 9-го класу Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка.

3 місце Тимків Олена Романівна, учениця 10-го класу Калуської ЗОШ I-III ступенів №6.

Дякуємо конкурсантам та їхнім учителям за участь та належну підготовку. Будемо раді бачити учасників Конкурсу в числі наших абітурієнтів.

Новини коледжу

1 вересня

1 вересня

06.09.2021
cdZ0C8u8EUI 1 вересня у Фаховому коледжі культури і мистецтв м. Калуш відбулось урочистим відкриття навчального року 2021/2022. Першим студентів привітав...
У теплій атмосфері 29 червня 2021 р. відбувся черговий випуск у Фаховому коледжі культури і мистецтв (м. Калуш).З вітальними словами...
Для студентів ІІІ курсу Фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності" навчальний рік завершився позитивно, атмосферно, весело та...
MenuGo to top