Menu

18 травня 2019 року відбувся конкурс «Юний художник». Конкурс проводився з метою виявлення серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст., НВК, шкіл мистецтв та художніх шкіл талановитих дітей, мотивування їх до продовження розвитку творчих здібностей, забезпечення навчального закладу талановитими абітурієнтами та здобуття фахової освіти в Калуському коледжі культури і мистецтв на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Організаторами конкурсу є педагогічний колектив циклової комісій викладачів образотворчого мистецтва КККіМ. У Конкурсі взяли участь учні ЗОШ І-ІІІ ст., НВК, художніх шкіл, шкіл мистецтв, які мають творчі здібності в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Конкурсанти виконали рисунок натюрморту з предметів побуту різних за формою, фактурою і тоном на гладкому сірому тлі протягом шести академічних годин.

Переможців Конкурсу визначило журі в складі директора коледжу

Піруса П. С., голови циклової комісії Меленюк Т. В., та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Учасників та переможців нагородили грамотами за зайняте І – е, ІІ – е та ІІІ – є місце та дипломами за участь, а також вручили заохочувальні призи.

Перелік призових місць:

1 місце Верстюк Юлія Дмитрівна, учениця 8-го класу Боднарівської ЗОШ I-III ступенів.

2 місце Приймак Марія Володимирівна, учениця 9-го класу Калуського ліцею №10.

2 місце Тужляк Ганна Петрівна, учениця 9-го класу Вигодської ЗОШ I-III ступенів.

3 місце Клим Світлана Володимирівна, учениця 9-го класу Калуської ЗОШ I-III ступенів №6.

3 місце Михальчук Надія Дмитрівна, учениця 9-го класу Калуської гімназії ім. Д. Бахматюка.

3 місце Тимків Олена Романівна, учениця 10-го класу Калуської ЗОШ I-III ступенів №6.

Дякуємо конкурсантам та їхнім учителям за участь та належну підготовку. Будемо раді бачити учасників Конкурсу в числі наших абітурієнтів.

Новини коледжу

Переглянути результати...
КАЛУСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ 01.10.2019 р. 900 -1500 год.
КАЛУСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ 01.10.2019 р. 900 -1500 год.
КАЛУСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ 24.09.2019 р. 1150...
Управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Калуського коледжу культури і мистецтв Основні вимоги...
18 травня 2019 року відбувся конкурс «Юний художник». Конкурс проводився з метою виявлення серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст., НВК, шкіл...
MenuGo to top