Menu

 

 

Відбулося підписання Меморандуму між Фаховим коледжем культури і мистецтв (м. Калуш), Громадською організацією "Громадський простір Калуша" та ТОВ "КІМ".
Метою меморандуму є організація співробітництва між Сторонами щодо об’єднання громадян для реалізації проєктів, які змінять життєвий простір нашого міста, де основним рушієм буде креативна молодь - нова еліта нації.
Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.
В.о директора коледжу Ярослав Яців, керівник громадської організації Микола Височанський та директор ТОВ "КІМ" Мар'ян Касько урочисто підписали Меморандум про співпрацю. Зустріч відбулася за участі представників студентського самоврядування.

 

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
MenuGo to top