Menu

 

 

Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
Цей день у Фаховому коледжі культури і мистецтв (м. Калуш) був дуже насиченим різноманітними подіями.
Із самого ранку у фойє коледжу БібліоПані зустрічали викладачів та студентів із солодкою картотекою побажань. Також було організовано книжкові інсталяції, фотозону, кава-брейк та бібліоквест.
Викладачі, студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та бібліотекарі коледжу щиро дякують усім, хто приєднався до свята, усім, хто любить і шанує книгу. Доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів!

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
Menu



Go to top