Menu

Захопливий квест стартував сьогодні в бібліотеці Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш).
Участь у ньому взяли дві команди.
Мета квесту – зібрати ключову фразу. Командам було видано мапу пошуків, у яких було позначено маршрут. На кожному етапі знаходилися модератори, що стежили за правильністю виконання завдань і видавали учасникам фрагменти ключової фрази за правильне їх виконання.
Кінцевим пунктом пригоди була бібліотека. Там підбили підсумки квесту та нагородили команду переможців – SENPAІ. Усі учасники квесту отримали пам’ятні подарунки.
Квест показав, що вчитися – це весело та круто! І не завжди потрібно для цього сидіти за партами. Можна ось так у бібліотеці, у формі змагань відкривати для себе щось нове. Квест - це чудова можливість весело та з користю провести час в бібліотеці з друзями, однокласниками чи просто з чудовою компанією.

 

Новини коледжу

20 січня 2022 року 11:50 год аудиторія № 42 Зустріч з кандидатами на заміщення посади директора Фахового коледжу культури і...
Управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації відповідно до ст. 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту», керуючись Положенням...
11. 01. 2022 р. 9:00 - 12:00 год аудиторія № 36 Вибори представників з числа штатних працівників, які не є...
З Новим роком та Різдвом Христовим!!! yT4-JYENfsk...
MenuGo to top