Menu

На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.
З вітальним словом до гостей звернувся Ярослав Петрович Яців, в.о. директора Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуш, побажав комфортного перебування та плідної праці.
Про цілі, перспективи та завдання, які постають перед викладачами спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" ознайомила голова циклової комісії - Ручка Катерина Олександрівна.
Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко висловила слова вдячності за теплий прийом в закладі освіти.

 

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
MenuGo to top