Menu

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників. ФККіМ (м. Калуш) – це не просто стіни, це насамперед професійний викладацький склад, це атмосфера, це студентський дух свободи, творчості і перспективи. З ініціативи виконуючого обов’язки директора коледжу, Ярослава Яціва  та студентського самоврядування відбулася загальноколеджна посвяту в студенти. У виступі Ярослав Петрович зазначив, що наш заклад освіти дає старт успішного, щасливого майбутнього. Разом з професійним викладацьким складом – командою педагогів та студентів ми зможемо все. Ви зробили правильний вибір, бо веде він до знань, до досягнень своїх мрій, до успішного майбутнього, до великих перемог зоряної дороги в Фаховому коледжі культури і мистецтв. Першокурсники отримали подарунки, які засвідчують, що вони  є студентами Фахового коледжу культури і мистецтв міста Калуша.

Новини коледжу

Сьогодні у Фаховому коледжі культури і мистецтв було гаряче! Коледж прийняв до своєї дружньої, цілеспрямованої, талановитої, амбітної студентської команди студентів-першокурсників.
На базі Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш) відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей.З вітальним словом...
Сьогодні відбулася благодійна акція «Мистецтво заради життя» яку організували і провели викладачі та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв (м.
Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні ноти класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу,...
Перший місяць осені ознаменовує особлива дата – 30 вересня. Саме в цей день, починаючи з 1998 року згідно...
MenuGo to top