Menu

Абітурієнту

Список зарахованих студентів

Денна форма навчання

І курс спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи” за державним замовленням:

1. Суходола Дмитра Вікторовича
2. Близнюк Юлію Іванівну
3. Бедрій Ірину Іванівну
4. Григорів Марина Володимирівну
5. Березан Тетяну Іванівну
6. Філіпович Софію Іванівну
7. Скубу Катерину Петрівну
8. Боду Юлію Василівну
9. Жолобак Марію Зіновіївну
10. Леснікову Валентину Василівну
11. Соколова Віталія Вадимовича
12. Лучко Мар`яну Іванівну

І курс спеціалізація "Народне інструментальне мистецтво” /нар. інструм./ за державним замовленням:

1. Кізиму Миколу Зіновійовича
2. Федорків Наталію Михайлівну
3. Шекеряка Ігора Васильовича
4. Шекеряка Дмитра Юрійовича
5. Кічака Володимира Юрійовича 
6. Тимків Христину Юріївну
7. Ткачук Іванну Степанівну
8. Луцьку Ярину Миколаївну
9. Пуршега Івана Васильовича

ІІ курс спеціалізація "Народне інструментальне мистецтво” /нар. інструм./ за контрактним навчанням:

1.  Кіф`яка Василя Андрійовича

І курс спеціалізація "Народне інструментальне мистецтво” /духові інструменти/ за державним замовленням:

1. Василащука Миколу Степановича
2. Шкапоїд Руслана Богдановича
3. Джамана Максима Михайловича
4. Жолобак Інессу Петрівну
5. Липко Назара Дмитровича
6. Дроня Романа Степановича
7. Михальчука Василя Михайловича

І курс спеціалізація "Народне пісенне мистецтво" за державним замовленням:

1. Даніва Олександра Олександровича
2. Мищихіну Василину Василівну
3. Пацкун Христину Василівну
4. Биндас Іванну Дмитрівну
5. Шевчук Дарію Дмитрівну
6. Курташ Мар`яну Євгеніївну
7. Стажек Яну Василівну
8. Малик Аллу Василівну
9. Барабаш Тетяну Василівну
10. Дрозда Андрія Петровича
11. Кукул Тетяну Петрівну

І курс спеціальність "Хореографія" за державним замовленням:

1. Федіна Лілія Ігорівна
2. Квецко Анастасія Романівна
3. Дзюбак Вікторія Василівна
4. Нестерук Ольга Володимирівна
5. Гресько Василь Михайлович
6. Пархуць Володимир Данилович
7. Дутчак Наталія Олегівна
8. Гринчишин Олена Михайлівна
9. Можаровська Анна Олександрівна
10. Рабська Аліна Сергіївна
11. Максимчак Андрій Ігорович

ІІ курс спеціальність "Хореографія" за контрактним навчанням:

1. Метенько Наталію Михайлівну

І курс спеціальність "Образотворче мистецтво" за державним замовленням:

1. Андріїва Олега Тарасовича
2. Хацевича Сергія Сергійовича
3. Петріва Романа Степановича
4. Мельник Вікторію Сергіївну
5. Гаврюшенко Андрія Сергійовича
6. Карабецьку Надію Андріївну
7. Креховецьку Діану Мирославівну
8. Пуш Вікторію Володимирівну
9. Луцьку Катерину Миколаївну
10. Щербій Анну Михайлівну
11. Якимович Наталію Ігорівну
12. Дяченка Володимира Володимировича

І курс спеціальність "Образотворче мистецтво" за контрактним навчанням:

1. Сагакову Софію Олександрівну
2. Рибчака Сергія Михайловича
3. Жолобак Інессу Петрівну
4. Бельмегу Олену Юріївну

І курс спеціальність "Бібліотечна справа" за державним замовленням:

1. Тимочко Уляну Михайлівну
2. Пікуляка Василя Юрійовича
3. Ковальчук Катерину Петрівну
4. Гриців Ольгу Василівну
5. Глушак Іванну Василівну
6. Куровську Віталію Валеріївну
7. Головчак Марію Іванівну
8. Василечко Юлію Романівну

ІІ курс спеціальність "Бібліотечна справа" за контрактним навчанням:

1. Даніва Івана Володимировича
2. Лесів Юлію Петрівну
3. Татарин Аліну Іванівну
4. Сметанюк Віту Миколаївну
5. Бержавич Тетяну Романівну 

Заочна форма навчання

ІІ курс спеціальність "Бібліотечна справа" за контрактним навчанням:

1. Данів Ірину Василівну
2. Пилипчук Юлію Вікторівну
3. Сліпенчука Івана Дмитровича
4. Смик Тетяну Василівну
5. Соколюка Миколу Мироновича
6. Остап`юк Наталію Богданівну
7. Парцей Надію Іванівну
8. Стефак Олесю Юріївну
9. Козар Людмилу Дмитрівну
10. Дзесу Наталію Федорівну
11. Богуцьку Марію Мирославівну
12. Менделу Наталію Дмитрівну
13. Карп`як Оксану Зіновіївну
14. Микитюк Остап Михайлович
15. Боднарук Лілія Степанівна 

ІІ курс спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи” за контрактним навчанням:

1. Дорош Ірину Орестівну
2. Гранджолу Володимира Івановича
3. Герчовську Оксану Василівну
4. Дутковську Мар`яну Михайлівну
5. Крайлюка Василя Івановича
6. Гамулу Віктора Михайловича
7. Горін Любов Василівну
8. Єрофеєву Ольгу Василівну
9. Яцину Віктора Васильовича
10. Антоняка Володимира Дмитровича

Розклад вступних випробувань

Розклад вступних випробувань до
Калуського коледжу культури і мистецтв в 2015р.
ДФН

  Понеділок 27.07 Середа 29.07
Народне пісенне мистецтво Творчий конкурс
ауд.24
1000 год

Українська мова
(диктант)
ауд.38
1000 год

Видовищно-театралізовані заходи Творчий конкурс
ауд.32
1000 год
Українська мова
(диктант)
ауд.38
1100 год
Народне інструментальне мистецтво (Народні інструменти) Творчий конкурс
ауд.42
1000 год
Українська мова
(диктант)
ауд.38
900 год 
Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти) Творчий конкурс
ауд.22
1000 год
Українська мова
(диктант)
ауд.38
1100 год
Бібліотечна справа Українська мова
(диктант)
ауд.38
1000 год
Історія України
(тести)
ауд.37
1000 год
Образотворче мистецтво Творчий конкурс
ауд.6
900 год
Українська мова
(диктант)
ауд.38
1000 год
Хореографія Творчий конкурс
ауд.33
1000 год
Українська мова
(диктант)
ауд.38
900 год 

 

Розклад вступних випробувань до
Калуського коледжу культури і мистецтв в 2015р.
ЗФН

 

  Середа 29.07
Народне пісенне мистецтво Творчий конкурс
ауд.24
1000 год
Видовищно-театралізовані заходи Творчий конкурс
ауд.32

1000 год

 

 

Положення про приймальну комісію

001

002

003

004

005

006

007

008

009

Правила прийому до Калуського коледжу культури і мистецтв в 2016 році

001

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011

012

013

014

015

016

017

018

019

020

021

022

023

024

025

026

027

001

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011

012

Сторінка 6 з 7

Menu



Go to top