Menu

Образотворче мистецтво

           o    o1

o2    o3

 

У серпні 1992р. була заснована спеціалізація художнього оформлення засобів наочної агітації та пропаганди (оформлення афіш, лозунгів, плакатів).

У 1995р. в управлінні було вирішено закрити спеціалізацію, мотивуючи це тим, що таких спеціалістів як керівник аматорським колективом з художнього оформлення готують уже існуючі навчально–мистецькі заклади як Косівське та Вижницьке художні училища декоративного мистецтва.

За сприяння обласної ради та Верховної ради депутатів України вдалося відстояти цю спеціалізацію в Калуському Училищі Культури, і рішенням Міністерства було ввести спеціальність  підготовки керівників аматорських колективів (гуртків, студій) та викладачів образотворчого та декоративно – ужиткового  мистецтва.

У 1996 році отримали дипломи перші випускники, майбутні керівники гуртків, студій декоративно – прикладного мистецтва.

З кожним роком кількість абітурієнтів, які мріють вступити до Калуського коледжу культури і мистецтв, пов’язати своє майбутнє з образотворчою та декоративно – прикладною діяльністю значно зростає. Воно й не дивно: людина, яка вміє мислити й творити, впевнено дивиться вперед.

Протягом чотирьох років навчання студенти мають можливість проявити свої найкращі якості під час проведення науково – теоретичних конференцій, презентацій пошуково–дослідницьких робіт, мистецьких заходів, творчих звітів, виставок, семестрових переглядів та захисту дипломних робіт.

Наші випускники впевнено з року в рік поповнюють ряди студентів вищих навчальних закладів (Львівська академія мистецтв, Прикарпатський інститут мистецтв, Київський Національний університет культури і мистецтв, Київський інститут дизайну та ін.).

З 2008 року проводиться набір студентів на спеціальність «Образотворче мистецтво», які отримують кваліфікацію – викладач початкових спеціалізованих мистецьких закладів,  художник - дизайнер.

MenuGo to top