Menu

Година-реквієм «Чорнобильський вітер по душах мете»

126 квітня 2016 року – тридцяті роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції у квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії: живими і до часу померлими від радіаційного смерчу.
З метою виховання небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю, як до свого, до загальнонародного болю, як особистого, почуття любові до людини, землі, держави студенти спеціалізацій «Образотворче мистецтво» і «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» підготували та провели під керівництвом кураторів Лесів Ю. М, Сеничак Л. В. та Меленя Л. А. годину-реквієм «Чорнобильський вітер по душах мете» з нагоди відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, в рамках якої відбулась зустріч з учасником ліквідації аварії Кучераком Василем Івановичем.

MenuGo to top